• Ehliyet sınavı 2018 Çıkmış Sorular

  21 Nisan 2018 tarihinde yapılan Ehliyet Sınavı çıkmış sorular ve cevap anahtarı ile yayınlanmıştır. Siz değerli Ziyaretçilerimiz için çıkmış soruları...

21 Nisan 2018 tarihinde yapılan Ehliyet Sınavı çıkmış sorular ve cevap anahtarı ile yayınlanmıştır. Siz değerli Ziyaretçilerimiz için çıkmış soruları test haline getirdik ve yeniden online olarak çözebilme imkanı sağladık. Ehliyet sınavı 2018 Çıkmış Sorular başlığı altında vereceğimiz link ile veya Tüm sınavlar menüsünden Ehliyet sınavı 2018 Çıkmış Sorular hazırlık testine ulaşabilirsiniz.

Ehliyet Sınavı Giriş Yeri Öğrenme

Birçok kursiyerin merak ettiği asıl soru Ehliyet Sınavı Giriş Yeri Öğrenme olmaktadır. Eskiden açıklanması ve öğrenmesi zaman alan Ehliyet Sınavı Giriş Yeri Öğrenme günümüz teknolojileri sayesinde e-devlet kapısı üzerinden kolayca öğrenilmektedir. Ehliyet Sınavı Giriş Yeri Öğrenme için tıklayın (https://www.turkiye.gov.tr/meb-sinav-yeri-sorgulama). Bu adresten sadece Sınava giriş yerini öğrenebilirsiniz. Sınav giriş belgesini kayıtlı olduğunuz sürücü kursundan almalısınız.

ehliyet sınavı çıkmış sorular

Ehliyet Almak için Gerekli Belgeler 2018

Ehliyet almak isteyenler için bir sürücü kursuna kayıt olmanız gerekmektedir. Bu sürücü kurslarına kayıt olmak ve Ehliyet Almak için Gerekli Belgeler 2018 kursa getirmeniz gerekmektedir. Aşağıda Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları olanlar ve ehliyet almak için gerekli belgeler 2018 için sunulmuştur.

 • Üzerinde T.C Kimlik Numarası bulunan Kimlik ve Fotokopisi (Kimlik, Pasaport, Avukatlık Kimliği)
 • Öğrenim belgesi aslı ve fotokopisi (Diploma veya diploma yerine geçecek belge)
 • Pratisyen yada Uzm. Doktor tarafından verilen sağlık Raporu
 • Sabıka Kaydı
 • Mevcutta bulunan ehliyetleri haricinde başka sınıfta ehliyet almak isteyenler, mevcut ehliyeti ve fotokopisi
 • Son 6 ay içerinde çekilmiş 2 Adet Biyometrik Fotoğraf

Direksiyon Sınavından sonra ehliyet ne zaman alınır 2018

Ehliyet için yazılı sınavdan sonra bir de direksiyon sınavına girmeniz gerekmektedir. Birçok insanın 2018 yılı itibari ile merakla beklediği sınav sonuçları açıklandı ve sizler başardınız. Artık önünüzde sadece Direksiyon sınavı kaldı bu sınavdan da başarılı bir şekilde geçtikten sonra en can alıcı sorulardan olan direksiyon sınavından sonra ehliyet ne zaman alınır 2018 sorusuna geldik. Direksiyon sınavından sonra ehliyet ne zaman alınır 2018 sorusunun cevabı aslında genel olarak 1 haftadır. Ancak bazı bölgelerde bulunan yoğunluk nedeniyle 2 haftaya kadar uzadığı olmuştur.

Ehliyet sınavında çıkan sorular 2018

Yukarıdaki bilgilerin çoğu Ehliyet Sınavına girmiş olan insanlar içindi. Şimdi Ehliyet Sınavına hazırlananlar için online olarak yayına verdiğimiz, 21 nisan 2018 tarihinde yapılan ehliyet sınavında çıkan sorular 2018 ‘ dan oluşan hazırlık testinin linkini vermeye. Ehliyet sınavında çıkan sorular 2018 için Tıklayın. Yada Tüm Sınavlar bölümünden ilgili sınava ulaşabilir bilgilerinizi tazeleyebilirsiniz.

Ehliyet Sınav Tarihleri 2018 listesi aşağıdadır.

 • 10 ŞUBAT 2018
 • 21 NİSAN 2018
 • 04 AĞUSTOS 2018
 • 20 EKİM 2018
 • 22 ARALIK 2018


YORUMLAR

Sponsor Bağlantılar
SON YAZILAR
POPÜLER YAZILAR
SON YORUMLAR